Верифікований профіль
7
Місяців досвіду
1
Верифікована рекомендація
3
Місяці на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
24
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
2 дні тому

Продаж квартир (21)

  • PROSTIR Real Estate
    39 700 $
    968 $/м²

    Олександра Довженка вул., 31в, к.4

    1 кімната
    41 / 24 / 16 м²
    поверх 5 з 10
    2024 рік побудови
    1 тиж. тому
    Продається однокімнатна квартира з індивідуальнм газовим опаленням Квартира має площу 41 м2 4 черга! Розташована на 5 поверсі із 10. Панорамні вікна, штукатурка стін, частково виконана чистова стяжка, якісне будівництво та надійний забудівник Можливе розтермінування Розвинена інфраструктура, дитячі та спортивні майданчики, ТРЦ, зупинка.
    Рієлтор
  • PROSTIR Real Estate
    84 990 $
    979 $/м²

    Гетьмана Мазепи вул., (Будинок 1)

    БЕЗ КОМІСІЇ єОселя єВідновлення Парк ім. Тараса Шевченка ЖК Millennium Elite
    3 кімнати
    87 / 55 / 14 м²
    поверх 8 з 12
    2025 рік побудови
    1 тиж. тому
    Продається видова та світла 3 кімнатна квартира площею 86 м2 в сучасному зданому ЖК поруч з міським озером. Квартира готова до ремонту. Квартира має гарне двостороннє планування Газове індивідуальне опалення Газовий котел в подарунок Комплекс має закриту територію, відеонагляд , дуже багато комерції на території, поруч супермаркети Сільпо та Фокстрот, зупинка автотранспорту. За деталями телефонуйте
    Рієлтор
  • PROSTIR Real Estate
    62 300 $
    973 $/м²

    Вовчинецька вул., 223-А

    БЕЗ КОМІСІЇ єОселя єВідновлення Софіївка
    ЖК U One
    2 кімнати
    64 / 37 / 15 м²
    поверх 11 з 13
    2024 рік побудови
    1 тиж. тому
    Продається двокімнатна квартира в зданому ЖК Пропонується до продажу 2-кімнатна квартира площею 64 м² у зданому житловому комплексі. Квартира має зручне та сучасне планування, що дозволяє комфортно облаштувати простір для проживання. Переваги: Загальна площа — 64 м² Будинок зданий, підключені всі комунікації Зручне планування Можливе придбання за програмою ЄВідновлення Сучасний житловий комплекс Квартира чудово підійде як для власного проживання, так і для інвестиції під оренду. Телефонуйте або пишіть, щоб дізнатися деталі та домовитись про огляд квартири.
    Рієлтор
  • PROSTIR Real Estate
    30 400 $
    800 $/м²

    Калуське шосе, (Будинок)

    БЕЗ КОМІСІЇ Пасiчна ЖК Silver
    1 кімната
    38 / 22 / 11 м²
    поверх 2 з 10
    1 тиж. тому
    Пропонується до продажу комфортна квартира з продуманим плануванням у новому житловому комплексі. 🔹 Площа: 38,91 м² 🔹 Поверх:2 / 10 🔹 Будинок: новобудова, утеплений фасад, охайні під’їзди ✨ Переваги квартири: — світле та просторе планування — зручне зонування для життя або оренди — сучасний формат житла — ідеально підходить як для власного проживання, так і для інвестиції 📍 Інфраструктура: Поруч усе необхідне — магазини, навчальні заклади, дитячі садочки, зупинки громадського транспорту. 🔔 В наявності також інші варіанти квартир — різна площа та поверховість. 💰 Приваблива ціна 📞 Телефонуйте — із задоволенням підберемо оптимальний варіант саме для вас!
    Рієлтор
  • PROSTIR Real Estate
    38 850 $
    950 $/м²

    Гната Хоткевича вул., (Будинок)

    БЕЗ КОМІСІЇ Брати
    ЖК Senat
    1 кімната
    41 / 25 / 14 м²
    поверх 6 з 12
    1 тиж. тому
    Продається 1-кімнатна квартира без ремонту (сирець) у сучасному житловому комплексі Senat. Характеристики: Загальна площа — 40,9 м² Кількість кімнат — 1 Функціональне планування Стан — сирець, ідеально під власний дизайн Новобудова Про ЖК Senat: сучасний житловий комплекс закрита територія ліфти, підземний та гостьовий паркінг облаштовані двори та зони відпочинку Локація: Зручний район Івано-Франківська з розвиненою інфраструктурою — поруч магазини, школи, дитячі садки, зупинки громадського транспорту.
    Рієлтор
  • PROSTIR Real Estate
    108 000 $
    1 662 $/м²

    Слобідська вул., 29

    2 кімнати
    65 / 36 / 13 м²
    поверх 6 з 9
    2015 рік побудови
    1 тиж. тому
    Продаж квартири з ремонтом в ЖК закритого типу. - цегляний будинок - індивідуальне газове опалення - простора лоджія 6 м2- використовується як дитяча кімната - окремі кімнати - ліфт
    Рієлтор
  • PROSTIR Real Estate
    72 600 $
    931 $/м²

    Олександра Довженка вул., (Будинок 14)

    3 кімнати
    78 / 40 / 16 м²
    поверх 3 з 10
    2024 рік побудови
    1 тиж. тому
    Продається трикіманатна квартира площею 78 м2. 3 окремі кімнати. Велика кухня з виходом на балкон. 10 хв до Парку Шевченка. Телефонуйте
    Рієлтор
  • PROSTIR Real Estate
    75 000 $
    1 065 $/м²

    Ключний пров., (Будинок 1)

    2 кімнати
    70 / 40 / 23 м²
    поверх 4 з 9
    2026 рік побудови
    1 тиж. тому
    Продаж квартири в зданій новобудові - цегляний будинок зручний 4 поверх Індивідуальне газове опалення Двостороннє плануванння Квартира тепла- внутрішня - кухня студія з відкритим балконом - КОТЕЛ В ПОДАРУНОК БТІ включені
    Рієлтор
  • PROSTIR Real Estate
    58 800 $
    941 $/м²

    Олександра Довженка вул., (Будинок 9)

    2 кімнати
    63 / 40 / 16 м²
    поверх 8 з 9
    2026 рік побудови
    2 тиж. тому
    Двокімнатна квартира 65 м² з видом на центр з індивідуальним газовим опаленням Здана та готова до ремонту Продається простора та світла двостороння квартира площею 65 м² у сучасному жк Квартира з гарним функціональним плануванням та великими панорамними вікнами з великою кількістю природнього світла адже розташована на 8 поверсі, що відкриває чудовий панорамний вид на центр міста Поруч вся необхідна та розвинена інфраструктура та зручна транспортна розв'язка
    Рієлтор
  • PROSTIR Real Estate
    78 200 $
    1 150 $/м²

    Мазепи вул., (Будинок)

    2 кімнати
    68 / 45 / 18 м²
    поверх 9 з 10
    2026 рік побудови
    2 тиж. тому
    Продається видова двокімнатна квартира в зданому житловому комплексі Пропонується простора 2-кімнатна квартира площею 68,8 м² у сучасному житловому комплексі. Квартира розташована на комфортному поверсі та має гарний панорамний вид з вікон. Площа: 68,8 м² Будинок зданий Індивідуальне газове опалення – економія на комунальних послугах Зручне та функціональне планування Простора кухня та світлі кімнати Поруч розвинена інфраструктура: парк Шевченка, міське озеро, магазини, школи, садочки, зупинки громадського транспорту. Телефонуйте або пишіть для отримання детальної інформації та огляду квартири.
    Рієлтор
  • PROSTIR Real Estate
    41 500 $
    774 $/м²

    Романа Вірастюка вул., 3

    БЕЗ КОМІСІЇ ПЕРЕУСТУПКА Пасiчна
    ЖК Comfort Lite
    1 кімната
    54 / 35 / 15 м²
    поверх 9 з 9
    2025 рік побудови
    2 тиж. тому
    Продам простору 1 кімнатну квартиру в зданому ЖК Площа 53 м2 Індивідуальне газове опалення Зручний 7 поверх Розвинена інфраструктура Телефонуйте чи пишіть для отримання деталей
    Рієлтор
  • PROSTIR Real Estate
    51 900 $
    1 180 $/м²

    Вовчинецька вул., (Будинок 9)

    БЕЗ КОМІСІЇ
    ЖК WAWEL
    1 кімната
    44 / 25 / 12 м²
    поверх 2 з 6
    4 тиж. тому
    Продається однокімнатна квартира. У вартість входить: проводка під кабельне телебачення та інтернет; штукатурка стін; стяжка та підігрів підлоги; металопластикові вікна з енергозберігаючим склом; броньовані вхідні двері; монтаж системи водопостачання та каналізації; встановлення лічильників обліку газу, електроенергії та води. Телефонуйте
    Рієлтор
  • PROSTIR Real Estate
    56 100 $
    799 $/м²

    Богдана Хмельницького вул., 73-Б

    2 кімнати
    70 / 45 / 11 м²
    поверх 9 з 9
    2024 рік побудови
    1 міс. тому
    Продається простора двокімнатна квартира площею 70 м2. Індивідуальне газове опалення Будинок повністю зданий, квартира готова до ремонту. Детальніше за номером телефону Інфраструктура: Поруч ТРЦ Велес, зупинка, дитячий садочок та школа.
    Рієлтор
  • PROSTIR Real Estate
    28 700 $
    776 $/м²

    Чорновола вул., (Будинок 2)

    1 кімната
    37 / 20 / 12 м²
    поверх 8 з 10
    2 міс. тому
    Однокімнатна квартира з індивідуальним опаленням біля центру та парку Можна починати ремонтні роботи Продається комфортна 1-кімнатна квартира площею 37 м² у сучасному житловому комплексі поруч із центром міста та зеленою парковою зоною. Квартира має функціональне планування: простора кухня для зустрічей та відпочинку, а також окрема спальня зона для затишку й приватності. Індивідуальне газове опалення, що дозволяє самостійно регулювати температуру та контролювати витрати. ЖК із доглянутою, озелененою територією та достатньою кількістю місць для паркування. Зручна локація — усе необхідне поруч. Передбачене розтермінування. Телефонуйте чи пишіть в приватні повідомелення, щоб отримати біл...
    Рієлтор
  • PROSTIR Real Estate
    73 300 $
    814 $/м²

    Хіміків вул., (Будинок 4)

    3 кімнати
    90 / 53 / 37 м²
    поверх 5 з 16
    2 міс. тому
    Трикімнатна квартира - площа 90 м2 - простора кухня-студія 37м2 - індивідуальне газове опалення - зручний паркінг - територія з дитячими майданчиками - відеоспостереження та охорона території Поруч розташовані всі необхідні інфраструктурні об'єкти: школи, дитячі садки, магазини, салони краси, поліклініки, спортивні заклади
    Рієлтор
  • PROSTIR Real Estate
    71 800 $
    1 099 $/м²

    Мазепи вул., (Будинок)

    2 кімнати
    65 / 30 / 17 м²
    поверх 7 з 10
    2026 рік побудови
    2 міс. тому
    Готова до ремонту 2 кім. квартира в ЖК "Липки-2", поруч Озера Квартира двостороння площею 65 м2. Новий будинок із якісним утепленням і сучасними комунікаціями • Безпечна територія з охороною та відеоспостереженням • Підземний паркінг, дитячі майданчики, зони відпочинку • Ідеальний варіант як для проживання, так і для інвестиції. Поверх: 7 із 10 • Планування: 2 окремі кімнати + кухня • Простора лоджія, світла вітальня, зручне зонування Сучасний житловий комплекспоруч мальовниче озеро, зелені зони для прогулянок і свіже повітря. Район з відмінною інфраструктурою — поряд магазини, школи, дитячі садки, зручна транспортна розв’язка
    Рієлтор
  • PROSTIR Real Estate
    52 900 $
    1 126 $/м²

    Мазепи вул., (Будинок)

    1 кімната
    47 / 19 / 20 м²
    поверх 9 з 10
    2026 рік побудови
    2 міс. тому
    Продається однокімнатна квартира в зданому житловому комплексі "Липки" Простора кухня 20 м² Площа 47 м² 9 поверх з 10, ліфт Індивідуальне газове опалення, котел Усі комунікації підключені — можна стартувати ремонт Комплекс: Закрита територія Підземний паркінг
    Рієлтор
  • PROSTIR Real Estate
    76 000 $
    974 $/м²

    Романа Левицького вул., (Будинок 7)

    3 кімнати
    78 / 50 / 20 м²
    поверх 4 з 12
    2025 рік побудови
    2 міс. тому
    Продається простора здана 3 кімнатна квартира! Трьохкімнатна квартира в ЖК: Manhattan Up від надійного забудовника Blago. Секція: А(1ша черга) Площа: 77.2 (по документах) Поверх: 4й Особливості: • Територія ЖК «Manhattan Up» максимально захищена та закрита, у тому числі й від проїзду авто. Для комфортного та безпечного паркування автомобілів передбачено дворівневий підземний паркінг з цілодобовим відеоспостереженням. • Панорамне скління забезпечує гарну інсоляцію, шумоізоляцію та ефект додаткового простору • Дизайнерські холи • Кожний підʼїзд обладнаний двома швидкісними ліфтами • У підʼїздах передбачені місця для зберігання дитячих візочків та спортивного інвентарю • Ексклюзивний басейн на...
    Рієлтор
  • PROSTIR Real Estate
    59 800 $
    1 128 $/м²

    Мазепи вул., (Будинок)

    2 кімнати
    53 / 30 / 11 м²
    поверх 9 з 10
    2026 рік побудови
    2 міс. тому
    Продається видова двохкімнатна квартира в зданому житловому комплексі "Липки" Площа 54 м² 9 поверх з 10, ліфт Індивідуальне газове опалення, котел Усі комунікації підключені — можна стартувати ремонт Комплекс: Закрита територія Підземний паркінг Телефонуйте чи пишіть
    Рієлтор
  • PROSTIR Real Estate
    37 700 $
    871 $/м²

    Надрічна вул., (Будинок 2)

    1 кімната
    43 / 21 / 15 м²
    поверх 7 з 8
    2025 рік побудови
    2 міс. тому
    Продається простора однокімнатна квартира в центральній частині міста. Панорамні вікна, кімнати світлі, квартира видова Площа 43 м2. Індивідуальне газове опалення. Вже проведені всі комунікації Квартира повністю готова до ремонту Поруч торгові центри, розвинена інфраструктура, зупинка транспорту. Телефонуйте чи пишіть в зручний для Вас месенджер
    Рієлтор
  • PROSTIR Real Estate
    179 000 $
    1 925 $/м²

    Ленкавського вул., 34 к11

    3 кімнати
    93 / 65 / 25 м²
    поверх 10 з 16
    2024 рік побудови
    2 міс. тому
    Продається простора здана 3 кімнатна квартира! ЖК: Manhattan від надійного забудовника Blago. Площа: 93.3 Поверх: 10й Особливості: Територія ЖК «Manhattan » максимально захищена та закрита, у тому числі й від проїзду авто. Для комфортного та безпечного паркування автомобілів передбачено дворівневий підземний паркінг з цілодобовим відеоспостереженням. Панорамне скління забезпечує гарну інсоляцію, шумоізоляцію та ефект додаткового простору Дизайнерські холи Кожний підʼїзд обладнаний двома швидкісними ліфтами У підїздах передбачені місця для зберігання дитячих візочків та спортивного інвентарю Ексклюзивний басейн на даху Інфраструктура : власний дитячий садок, школа Характеристика приміщення: с...