Верифікований профіль
7
Місяців досвіду
1
Верифікована рекомендація
3
Місяці на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
24
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
2 дні тому

Продаж будинків (3)

  • PROSTIR Real Estate
    86 000 $
    748 $/м²

    Вивізна вул.

    БЕЗ КОМІСІЇ Калинова Слобода
    115 / 80 / 30 м²
    2 поверхи
    1 сот
    4 кімнати
    2026 рік побудови
    2 тиж. тому
    Рієлтор
  • PROSTIR Real Estate
    95 000 $
    772 $/м²

    Прийми вул., 2

    БЕЗ КОМІСІЇ КМ City Villa Club
    123 / 90 / 30 м²
    2 поверхи
    1 сот
    3 кімнати
    2 тиж. тому
    ЗДАНИЙ БУДИНОК! Затишний таунхаус у закритому котеджному містечку Продається внутрішній таунхаус у сучасному містечку закритого типу, це власний будинок в межах міста Будинок має зручне та практичне планування простора вітальня для відпочинку та зустрічей із близькими, окрема кухня, 3 окремі спальні, одна з яких з власним санвузлом та гордеробною, та санвузли на різних поверхах У будинку підключені всі міські комунікації та встановлене індивідуальне газове опалення, що дозволяє самостійно контролювати комфортну температуру та витрати. Таунхаус розташований у закритій та безпечній території, поряд з річкою та Вовчинецькими горами Ідеальний варіант для сім’ї, яка шукає компактний, але пр...
    Рієлтор
  • PROSTIR Real Estate
    130 000 $
    942 $/м²

    Вовчинецька вул.

    БЕЗ КОМІСІЇ
    138 / 95 / 25 м²
    2 поверхи
    2 сот
    4 кімнати
    2 тиж. тому
    опонується сучасний двоповерховий дуплекс у котеджному містечку у престижному передмісті Івано-Франківська – с. Вовчинець. Це ідеальний варіант для тих, хто хоче поєднати комфорт приватного будинку з близькістю до міської інфраструктури. До центру міста всього кілька хвилин автомобілем. Основні характеристики Загальна площа будинку — близько 138 м² 2 поверхи з продуманим функціональним плануванням окремі спальні та простора кухня-студія 2 санвузли гараж для автомобіля власна земельна ділянка Будинок збудований за сучасною технологією: цегляні стіни, утеплення пінополістиролом, бетонні перекриття, енергозберігаючі металопластикові вікна та надійні вхідні двері. Опалення індивідуальне, вст...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.